PC48F4400P0VB0E4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PC48F4400P0VB0E4

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 512MBIT PAR 64EASYBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PC48F4400P0VB0E4 PDF
hetim
 • seri:Axcell™
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Discontinued at Digi-Key
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:512Mb (32M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:52 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:100ns
 • koha e aksesit:100 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 2V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-EasyBGA (10x13)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT24C16D-PUM

AT24C16D-PUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 116

$0.42000

93LC56A-I/SN

93LC56A-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 1 773

$0.25000

S29GL512S11FAIV10

S29GL512S11FAIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA

Në magazinë: 0

$6.92283

AS5F18G04SND-10LIN

AS5F18G04SND-10LIN

Alliance Memory, Inc.

IC FLASH 8GBIT SPI/QUAD I/O 8LGA

Në magazinë: 1 430

$11.80000

S25FL256SDPMFIG00

S25FL256SDPMFIG00

Cypress Semiconductor

IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC

Në magazinë: 0

$3.77692

CY15B108QN-40LPXI

CY15B108QN-40LPXI

Cypress Semiconductor

IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8GQFN

Në magazinë: 223

$38.92000

EM639165BM-5IH

EM639165BM-5IH

Etron Technology

IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54FBGA

Në magazinë: 0

$2.01837

CY7C1386B-150AC

CY7C1386B-150AC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 3.8NS

Në magazinë: 0

$14.57000

IS43DR81280B-25DBLI

IS43DR81280B-25DBLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60TWBGA

Në magazinë: 0

$7.58070

93LC56CT-I/MNY

93LC56CT-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.27300

Kategoria e produkteve

Top