MT29F128G08CBEABH6-12:A TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29F128G08CBEABH6-12:A TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 128GBIT PAR 152VBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NAND
 • madhësia e kujtesës:128Gb (16G x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:83 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:152-VBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:152-VBGA (14x18)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S29PL032J70BFI120

S29PL032J70BFI120

Rochester Electronics

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48FBGA

Në magazinë: 0

$3.36000

S29GL512S11FAIV10

S29GL512S11FAIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA

Në magazinë: 0

$6.92283

7142LA100C

7142LA100C

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

Në magazinë: 0

$66.21550

NM24C05UFM8

NM24C05UFM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO

Në magazinë: 0

$0.42000

93LC46/P

93LC46/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8DIP

Në magazinë: 232

$0.58000

N24C02UVTG

N24C02UVTG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ US8

Në magazinë: 80 736 000

$0.42000

24C02CT-I/SN

24C02CT-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 5 726

$0.27000

71V67603S133BGI

71V67603S133BGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA

Në magazinë: 0

$21.59310

CY7C1359A-150AC

CY7C1359A-150AC

Rochester Electronics

CACHE TAG SRAM, 256KX18, 3.8NS

Në magazinë: 194

$17.05000

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$3.30000

Kategoria e produkteve

Top