MT48LC4M16A2P-7E AIT:J TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT48LC4M16A2P-7E AIT:J TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT48LC4M16A2P-7E AIT:J TR PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM
 • madhësia e kujtesës:64Mb (4M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:143 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:14ns
 • koha e aksesit:5.4 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:54-TSOP II
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256NLL-70SNXC

CY62256NLL-70SNXC

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC

Në magazinë: 1 588

$3.66000

27S03ADM/B

27S03ADM/B

Rochester Electronics

27S03ADM/B

Në magazinë: 1 162

$74.58000

NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 21 178

$0.81000

CY7C2644KV18-300BZI

CY7C2644KV18-300BZI

Rochester Electronics

QDR SRAM, 4MX36, 0.45NS PBGA165

Në magazinë: 116

$479.99000

CY7C1399B-15VI

CY7C1399B-15VI

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 32KX8, 15NS PDSO28

Në magazinë: 2 058

$1.30000

CY7C1041GN30-10BVXIT

CY7C1041GN30-10BVXIT

Cypress Semiconductor

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA

Në magazinë: 0

$3.80600

S29GL01GS10FHSS33

S29GL01GS10FHSS33

Cypress Semiconductor

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 0

$8.85000

MTFC16GAPALHT-AIT

MTFC16GAPALHT-AIT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC

Në magazinë: 0

$16.99500

25LC080D-I/MS

25LC080D-I/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8MSOP

Në magazinë: 341

$0.55000

CY62167G-45ZXI

CY62167G-45ZXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 96

$5.44000

Kategoria e produkteve

Top