MT46H16M16LFBF-5:H TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT46H16M16LFBF-5:H TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 256MBIT PARALLEL 60VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT46H16M16LFBF-5:H TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Discontinued at Digi-Key
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPDDR
 • madhësia e kujtesës:256Mb (16M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:200 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:60-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:60-VFBGA (8x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
7130LA25TFGI

7130LA25TFGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP

Në magazinë: 0

$18.78000

MT29F2T08GELBEJ4:B TR

MT29F2T08GELBEJ4:B TR

Micron Technology

QLC 2T 256GX8 VBGA DDP

Në magazinë: 0

$53.05500

IS61DDP2B42M36A-400M3L

IS61DDP2B42M36A-400M3L

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA

Në magazinë: 0

$100.17695

GVT71512D18TA-5

GVT71512D18TA-5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX18, 3.5NS

Në magazinë: 705

$4.45000

DS1230ABP-100

DS1230ABP-100

Rochester Electronics

IC NVSRAM 256KBIT PAR 34PWRCAP

Në magazinë: 4 595

$14.30000

R1LV5256ESA-5SI#S1

R1LV5256ESA-5SI#S1

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 586

$2.29000

AT28C256E-25UM/883

AT28C256E-25UM/883

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT PAR 28CPGA

Në magazinë: 0

$283.20150

W25Q16JWSSIQ TR

W25Q16JWSSIQ TR

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.48201

CY7C4022KV13-933FCXI

CY7C4022KV13-933FCXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 361FCBGA

Në magazinë: 0

$276.81000

MT48LC16M16A2B4-6A IT:G TR

MT48LC16M16A2B4-6A IT:G TR

Micron Technology

IC DRAM 256MBIT PARALLEL 54VFBGA

Në magazinë: 1 376

$7.58000

Kategoria e produkteve

Top