MT46V128M8P-6T:A TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT46V128M8P-6T:A TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 66TSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT46V128M8P-6T:A TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - DDR
 • madhësia e kujtesës:1Gb (128M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:167 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:700 ps
 • tension - furnizim:2.3V ~ 2.7V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:66-TSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NM93C86AN

NM93C86AN

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 21 178

$0.81000

10324-06850

10324-06850

Cypress Semiconductor

FLASH MEMORY NOR

Në magazinë: 0

$1.00392

24LC64T-E/MS

24LC64T-E/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8MSOP

Në magazinë: 2 743

$0.50000

BR24L01AF-WE2

BR24L01AF-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOP

Në magazinë: 4 544

$0.32000

IS49RL18320-125BLI

IS49RL18320-125BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 576MBIT PAR 168FCBGA

Në magazinë: 0

$62.25286

CY62147DV30LL-55BVI

CY62147DV30LL-55BVI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX16, 55NS

Në magazinë: 1 579

$4.34000

CY7C197-35PC

CY7C197-35PC

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX1, 35NS

Në magazinë: 1 307

$6.53000

S26KL512SDABHB020

S26KL512SDABHB020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 24FBGA

Në magazinë: 0

$11.76000

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$3.30000

71024S12YG

71024S12YG

Renesas Electronics America

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 360

$3.09000

Kategoria e produkteve

Top