MT28F640J3RG-115 ET TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT28F640J3RG-115 ET TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLSH 64MBIT PARALLEL 56TSOP I
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT28F640J3RG-115 ET TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH
 • madhësia e kujtesës:64Mb (8M x 8, 4M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:115 ns
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:56-TSOP I
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CAT24C01LI-G

CAT24C01LI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8DIP

Në magazinë: 3 510

$0.22000

AS7C1025B-15TJCNTR

AS7C1025B-15TJCNTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 0

$2.64704

7MPV4145S15M

7MPV4145S15M

Rochester Electronics

256K X 32 3.3V SRAM MODULE

Në magazinë: 230

$37.78000

AT25SF128A-CCUB-T

AT25SF128A-CCUB-T

Adesto Technologies

IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD 24TFBGA

Në magazinë: 0

$1.81000

7142SA35C

7142SA35C

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL SB48

Në magazinë: 0

$69.37175

W25Q64JWZPIM TR

W25Q64JWZPIM TR

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WSON

Në magazinë: 0

$1.00971

CY7C1518JV18-250BZC

CY7C1518JV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 484

$111.99000

MTFC16GAPALHT-AIT

MTFC16GAPALHT-AIT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC

Në magazinë: 0

$16.99500

MT35XU02GCBA1G12-0AAT

MT35XU02GCBA1G12-0AAT

Micron Technology

IC FLSH 2GBIT XCCELA BUS 24TPBGA

Në magazinë: 0

$35.34000

71V256SA15PZGI

71V256SA15PZGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 41

$2.26000

Kategoria e produkteve

Top