MT29F2G08ABAEAH4-ITX:E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT29F2G08ABAEAH4-ITX:E

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NAND
 • madhësia e kujtesës:2Gb (256M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:-
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:63-VFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:63-VFBGA (9x11)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
24LC04BH-E/ST

24LC04BH-E/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.33000

MT55L64L32F1T-12IT

MT55L64L32F1T-12IT

Rochester Electronics

ZBT SRAM, 64KX32, 9NS

Në magazinë: 2 493

$6.40000

71V3578S150PFI

71V3578S150PFI

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$2.01000

71V67703S80BGG8

71V67703S80BGG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA

Në magazinë: 0

$21.71000

SST39VF800A-70-4C-MAQE

SST39VF800A-70-4C-MAQE

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48WFBGA

Në magazinë: 707

$2.20000

SST39VF200A-70-4C-EKE-T

SST39VF200A-70-4C-EKE-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 2MBIT PARALLEL 48TSOP

Në magazinë: 0

$1.41000

71V424L10PHG

71V424L10PHG

Renesas Electronics America

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II

Në magazinë: 230

$5.04000

IS43R16320E-5BLI-TR

IS43R16320E-5BLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA

Në magazinë: 0

$6.52500

R1LV0408DSP-5SR#S0

R1LV0408DSP-5SR#S0

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 512KX8

Në magazinë: 1 000

$13.31000

71V256SA15PZGI

71V256SA15PZGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP

Në magazinë: 41

$2.26000

Kategoria e produkteve

Top