MT48LC16M16A2P-75:D TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT48LC16M16A2P-75:D TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
100000
Fletët e të dhënave në internet
MT48LC16M16A2P-75:D TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM
 • madhësia e kujtesës:256Mb (16M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5.4 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:54-TSOP II
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT29C512-70PI

AT29C512-70PI

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32DIP

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.00000

AT24C128BN-SH-T

AT24C128BN-SH-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.00000

NM27C256QE150

NM27C256QE150

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EPROM 256KBIT PARALLEL 28CDIP

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$0.00000

S25FL208K0RMFI040

S25FL208K0RMFI040

Cypress Semiconductor

IC FLASH 8MBIT SPI 76MHZ 8SOIC

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$4.00000

MTFC16GJDEC-4M IT

MTFC16GJDEC-4M IT

Micron Technology

IC FLASH 128GBIT MMC 169WFBGA

Në magazinë: 60 000

Me porosi: 60 000

$0.00000

THGBMHG6C1LBAIL

THGBMHG6C1LBAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 64GBIT EMMC 153WFBGA

Në magazinë: 36 280

Me porosi: 36 280

$2.81710

MT48LC2M32B2P-6:G

MT48LC2M32B2P-6:G

Micron Technology

IC DRAM 64MBIT PAR 86TSOP II

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$2.93000

AT93C66A-10SI-2.7

AT93C66A-10SI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$0.00000

MT29F8G08ABACAWP:C TR

MT29F8G08ABACAWP:C TR

Micron Technology

IC FLASH 8GBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 102 700

Me porosi: 102 700

$3.50000

AT93C46-10PU-2.7

AT93C46-10PU-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8DIP

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top