71321LA25TFI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

71321LA25TFI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
71321LA25TFI8 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • madhësia e kujtesës:16Kb (2K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:25ns
 • koha e aksesit:25 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-TQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY7C0852AV-133AXI

CY7C0852AV-133AXI

Rochester Electronics

DUAL-PORT SRAM, 128KX36, 4NS, CM

Në magazinë: 92

$214.66000

7143LA20G

7143LA20G

Renesas Electronics America

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PGA

Në magazinë: 0

$109.21333

CAT25128XE

CAT25128XE

Rochester Electronics

IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 6 608

$0.88000

GVT71512D18TA-5

GVT71512D18TA-5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX18, 3.5NS

Në magazinë: 705

$4.45000

S26KS256SDGBHB030

S26KS256SDGBHB030

Cypress Semiconductor

IC FLASH 256MBIT PARALLEL 24FBGA

Në magazinë: 0

$14.14000

5962-8976401MYA

5962-8976401MYA

Renesas Electronics America

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 48LCC

Në magazinë: 0

$140.28000

CY62157CV18LL-55BAI

CY62157CV18LL-55BAI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 512KX16, 55NS

Në magazinë: 2 204

$3.14000

SST39VF800A-70-4C-MAQE

SST39VF800A-70-4C-MAQE

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48WFBGA

Në magazinë: 707

$2.20000

S29JL032J70TFI313

S29JL032J70TFI313

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48TSOP

Në magazinë: 0

$2.83775

25LC512-I/SN

25LC512-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 1 473

$1.79000

Kategoria e produkteve

Top