AT49BV001NT-12JC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AT49BV001NT-12JC

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
AT49BV001NT-12JC PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH
 • madhësia e kujtesës:1Mb (128K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:50µs
 • koha e aksesit:120 ns
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-LCC (J-Lead)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-PLCC (13.97x11.43)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY7C0852AV-133AXI

CY7C0852AV-133AXI

Rochester Electronics

DUAL-PORT SRAM, 128KX36, 4NS, CM

Në magazinë: 92

$214.66000

S29PL032J70BFI120

S29PL032J70BFI120

Rochester Electronics

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48FBGA

Në magazinë: 0

$3.36000

7MPV4145S15M

7MPV4145S15M

Rochester Electronics

256K X 32 3.3V SRAM MODULE

Në magazinë: 230

$37.78000

CY7C1314BV18-250BZC

CY7C1314BV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 180

$32.27000

MT29F2T08EMHBFJ4-R:B TR

MT29F2T08EMHBFJ4-R:B TR

Micron Technology

IC FLASH 2TB PARALLEL 132VBGA

Në magazinë: 0

$57.25500

M24C02-DRDW3TP/K

M24C02-DRDW3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 1 818

$0.28000

S26KL512SDABHB020

S26KL512SDABHB020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 24FBGA

Në magazinë: 0

$11.76000

71T75802S200BGG8

71T75802S200BGG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA

Në magazinë: 0

$32.98250

THGBMJG8C2LBAIL

THGBMJG8C2LBAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 32GBIT EMMC 153FBGA

Në magazinë: 0

$16.59000

71T75902S75PFG8

71T75902S75PFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$30.49420

Kategoria e produkteve

Top