MT48LC64M8A2TG-75 L:C TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT48LC64M8A2TG-75 L:C TR

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT48LC64M8A2TG-75 L:C TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM
 • madhësia e kujtesës:512Mb (64M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:133 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5.4 ns
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:54-TSOP II
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CAT25160LI-G

CAT25160LI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8DIP

Në magazinë: 23 308

$0.37000

16-4072-01A-T

16-4072-01A-T

Cypress Semiconductor

IC MEM NOR 56TSOP

Në magazinë: 0

$3.27007

GS8320Z36AGT-333I

GS8320Z36AGT-333I

GSI Technology

IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 18

$61.06000

CAT93C46VI-G

CAT93C46VI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 38 517

$0.21000

70V631S12BC

70V631S12BC

Renesas Electronics America

IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA

Në magazinë: 0

$161.97333

CY7C1041BN-15VXI

CY7C1041BN-15VXI

Rochester Electronics

STANDARD SRAM, 256KX16, 15NS

Në magazinë: 0

$4.40000

AS7C34096A-20TINTR

AS7C34096A-20TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 0

$4.48305

S25FL064P0XMFI001

S25FL064P0XMFI001

Flip Electronics

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC

Në magazinë: 15 186

$2.69000

CY7C1061GE30-10BVXIT

CY7C1061GE30-10BVXIT

Cypress Semiconductor

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA

Në magazinë: 0

$30.00000

71V3579S85PFI

71V3579S85PFI

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 342

$2.01000

Kategoria e produkteve

Top