CAT28C64BWI-12T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CAT28C64BWI-12T

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
CAT28C64BWI-12T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:EEPROM
 • teknologjisë:EEPROM
 • madhësia e kujtesës:64Kb (8K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:5ms
 • koha e aksesit:120 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY62256VNLL-70ZRXI

CY62256VNLL-70ZRXI

Rochester Electronics

IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I

Në magazinë: 465

$1.61000

CY7C1470BV33-200AXI

CY7C1470BV33-200AXI

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 64

$137.38000

IS43LR16320B-6BLI

IS43LR16320B-6BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA

Në magazinë: 110

$12.41000

CY7C1314BV18-250BZC

CY7C1314BV18-250BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 180

$32.27000

IS46TR16128DL-125KBLA1

IS46TR16128DL-125KBLA1

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

Në magazinë: 0

$6.97884

CAT25080YI-G

CAT25080YI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 8KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 1 500

$0.24000

IS62WV12816EBLL-45BLI

IS62WV12816EBLL-45BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 48MINIBGA

Në magazinë: 0

$1.42913

CY7C138-25JXC

CY7C138-25JXC

Rochester Electronics

IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PLCC

Në magazinë: 55

$27.10000

AS4C64M8D3-12BIN

AS4C64M8D3-12BIN

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 78FBGA

Në magazinë: 0

$4.06397

S25FL064P0XMFI001

S25FL064P0XMFI001

Flip Electronics

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC

Në magazinë: 15 186

$2.69000

Kategoria e produkteve

Top