NP8P128A13T1760E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NP8P128A13T1760E

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC PCM 128MBIT PAR 64EASYBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NP8P128A13T1760E PDF
hetim
 • seri:Omneo™
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:PCM (PRAM)
 • teknologjisë:PCM (PRAM)
 • madhësia e kujtesës:128Mb (16M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel, SPI
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:115ns
 • koha e aksesit:115 ns
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-TBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-EasyBGA (8x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
24LC02BHT-I/OT

24LC02BHT-I/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.20000

25LC080CT-I/ST

25LC080CT-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.52000

93LC46B-E/SN

93LC46B-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.27300

HT6256DC

HT6256DC

Honeywell Aerospace

IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28CDIP

Në magazinë: 0

$960.00000

S29GL064S80TFIV10

S29GL064S80TFIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT PARALLEL 56TSOP

Në magazinë: 177

$3.97000

24FC04T-I/SN

24FC04T-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 5 995

$0.19000

CAT25640HU4I-GT3

CAT25640HU4I-GT3

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8UDFN

Në magazinë: 62 333 000

$0.64000

24C01CT-E/MNY

24C01CT-E/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 100KHZ 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.35000

MT58V512V36FT-8.5

MT58V512V36FT-8.5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 8.5NS PQFP1

Në magazinë: 580

$18.79000

THGBMJG8C2LBAIL

THGBMJG8C2LBAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 32GBIT EMMC 153FBGA

Në magazinë: 0

$16.59000

Kategoria e produkteve

Top