XCZU2EG-3SFVC784E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCZU2EG-3SFVC784E

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XCZU2EG-3SFVC784E PDF
hetim
 • seri:Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA, WDT
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:600MHz, 667MHz, 1.5GHz
 • atributet primare:Zynq®UltraScale+™ FPGA, 103K+ Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:784-BFBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:784-FCBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
10AS032H4F35E3LG

10AS032H4F35E3LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA

Në magazinë: 0

$1572.00000

1SX280HH2F55E1VG

1SX280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32857.50000

M2S010-1VF256

M2S010-1VF256

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 256FBGA

Në magazinë: 0

$32.72000

5CSEMA2U23I7N

5CSEMA2U23I7N

Intel

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 672UBGA

Në magazinë: 0

$121.35200

M2S010-TQG144I

M2S010-TQG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 144TQFP

Në magazinë: 0

$29.56000

M2S090TS-FCS325I

M2S090TS-FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 325BGA

Në magazinë: 0

$146.57500

M2S025TS-1FGG484I

M2S025TS-1FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$100.66050

M2S025T-1FG484M

M2S025T-1FG484M

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$165.51850

XCZU3CG-1SFVA625I

XCZU3CG-1SFVA625I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 625FCBGA

Në magazinë: 0

$452.40000

5ASXFB3H4F40C5G

5ASXFB3H4F40C5G

Intel

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1517FBGA

Në magazinë: 0

$2858.89524

Kategoria e produkteve

Top