EF-PETALINUX-ZQ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EF-PETALINUX-ZQ

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
PETALINUX ZYNQ EDITION
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
softuer, shërbime
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:License
 • aplikacionet:-
 • botim:-
 • gjatësia e licencës:-
 • licencë - detajet e përdoruesit:-
 • sistemi operativ:-
 • për përdorim me/produkte të ngjashme:Xilinx
 • lloji i dorëzimit të medias:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EF-DI-PCIEXP-SITE

EF-DI-PCIEXP-SITE

Xilinx

SITE LICENSE PCI EXPRSS ENDPOINT

Në magazinë: 0

$27500.00000

1.12.0287.00000

1.12.0287.00000

HMS Networks

J1939 API FOR WINDOWS

Në magazinë: 0

$544.39000

ADK-POP-LICENSE

ADK-POP-LICENSE

NXP Semiconductors

ADK-PROTOCOL OFFLOAD PACKAGE SOF

Në magazinë: 0

$59850.00000

942021032

942021032

Hirschmann

IND.HIVISION, ANN.MAINT.PLAN, 32

Në magazinë: 0

$670.12000

MDKPR-KD-40000

MDKPR-KD-40000

Keil (ARM)

MDK-PRO FLEX LICENSE

Në magazinë: 0

$11400.06000

PCI-T64-E2-U6

PCI-T64-E2-U6

Lattice Semiconductor

PCI TARGET 64BIT EC/ECP

Në magazinë: 0

$17274.00000

EF-DI-HDMI-WW

EF-DI-HDMI-WW

Xilinx

LOGICORE, HDMI, WORLDWIDE LICENS

Në magazinë: 0

$49500.00000

PROG-EMCD3

PROG-EMCD3

Panduit Corporation

EASY-MARK LABEL SOFTWARE CD-ROM

Në magazinë: 1

$270.22000

MDKPR-KD-40001

MDKPR-KD-40001

Keil (ARM)

MDK-PRO FLEX FL 1YR LC

Në magazinë: 1

$4560.02000

CORDIC-E2-UT1

CORDIC-E2-UT1

Lattice Semiconductor

SITE LICENSE CORDIC ALGO EC/ECP

Në magazinë: 0

$6474.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top