EF-DI-TCCENC-UMTS-WW

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EF-DI-TCCENC-UMTS-WW

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
TURBO CONVOLUTIONAL ENCODER IP
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
softuer, shërbime
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LogiCORE™
 • paketë:Electronic Delivery
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:License
 • aplikacionet:-
 • botim:-
 • gjatësia e licencës:1 Year
 • licencë - detajet e përdoruesit:Worldwide
 • sistemi operativ:-
 • për përdorim me/produkte të ngjashme:Xilinx
 • lloji i dorëzimit të medias:Electronically Delivered
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PCI-EXP1-E5-U

PCI-EXP1-E5-U

Lattice Semiconductor

PCIE X1 FOR ECP5

Në magazinë: 0

$2918.50000

IPT-DSPBUILDER

IPT-DSPBUILDER

Intel

DSP BUILDER SOFTWARE

Në magazinë: 0

$1995.00000

PCI-T32-PM-UT6

PCI-T32-PM-UT6

Lattice Semiconductor

SITE LICENSE PCI TARG 32B ECP2M

Në magazinë: 0

$25914.00000

ASR-5200E-RME

ASR-5200E-RME

Advantech

ASR-5200E REMOTE MIRROR LICENSE

Në magazinë: 0

$7561.05000

TMDSSUBALL

TMDSSUBALL

Rochester Electronics

CODE COMPOSR STUDIOIDE SUBSCRIPT

Në magazinë: 0

$799.97000

PCI-T64-E2-U6

PCI-T64-E2-U6

Lattice Semiconductor

PCI TARGET 64BIT EC/ECP

Në magazinë: 0

$17274.00000

PCI-MT32-P2-UT6

PCI-MT32-P2-UT6

Lattice Semiconductor

LICENSE PCI MAST/TARG 32BIT ECP2

Në magazinë: 0

$32394.00000

IPR-100GEUMACPHYF

IPR-100GEUMACPHYF

Intel

RENEWAL

Në magazinë: 0

$52500.02000

SW32V23-OS421V

SW32V23-OS421V

NXP Semiconductors

AUTOSAR SOFTWARE S32V23 M4 OS4.2

Në magazinë: 0

$15162.00000

LPDDRCT-WB-M2-UT

LPDDRCT-WB-M2-UT

Lattice Semiconductor

LPDDR-SDRAM CTRLR FOR MACHXO2

Në magazinë: 0

$4854.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top