STR710-EVAL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STR710-EVAL

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
STR710FZ2T6 EVAL BRD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - të ngulitura - mcu, dsp
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STR710-EVAL PDF
hetim
 • seri:STR7
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i bordit:Evaluation Platform
 • lloji:MCU 32-Bit
 • procesor bërthamë:ARM7
 • sistemi operativ:-
 • platformë:-
 • ic/pjesë e përdorur:STR710FZ2T6
 • lloji i montimit:Fixed
 • përmbajtjen:Board(s), Cable(s), LCD, Power Supply
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SBC-S32V234

SBC-S32V234

NXP Semiconductors

S32V234 EVAL BRD

Në magazinë: 20

$780.92000

MIKROE-3619

MIKROE-3619

MikroElektronika

MIKROMEDIA 5 FOR STM32 CAPACITIV

Në magazinë: 1

$249.00000

HVP-56F82748

HVP-56F82748

NXP Semiconductors

HI-VOLT DEV PLATFORM MC56F82748

Në magazinë: 1

$56.52000

QB-R5F1026A-TB

QB-R5F1026A-TB

Renesas Electronics America

RL78/G12 EVAL BRD

Në magazinë: 4

$18.33000

NUCLEO-F303RE

NUCLEO-F303RE

STMicroelectronics

NUCLEO-64 STM32F303RE EVAL BRD

Në magazinë: 187

$10.99000

EVAL-ADUC7126QSPZ

EVAL-ADUC7126QSPZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

QUICKSTART PLUS ADUC7126 EVAL BD

Në magazinë: 0

$149.06000

R0K502LA8S000BE

R0K502LA8S000BE

Renesas Electronics America

R5F2LA88ANFP EVAL BRD

Në magazinë: 1

$223.12000

TWR-S12GN32

TWR-S12GN32

NXP Semiconductors

TOWER SYSTEM MC9S12G EVAL BRD

Në magazinë: 2

$334.04000

16-728279

16-728279

CTR Electronics

HERO GADGETEER EVAL BRD

Në magazinë: 264

$59.99000

MYD-C7Z020-4E1D-766-I

MYD-C7Z020-4E1D-766-I

MYIR Tech Limited

DEVELOPMENT BOARDS & KITS - ARM

Në magazinë: 0

$329.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top