KWIKSTIK-K40

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

KWIKSTIK-K40

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
K40X256VLQ100 EVAL BRD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - të ngulitura - mcu, dsp
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
KWIKSTIK-K40 PDF
hetim
 • seri:Kinetis
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i bordit:Evaluation Platform
 • lloji:MCU 32-Bit
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M4
 • sistemi operativ:-
 • platformë:-
 • ic/pjesë e përdorur:K40X256VLQ100
 • lloji i montimit:Fixed
 • përmbajtjen:Board(s), Cable(s), LCD, Accessories
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
OM13083UL

OM13083UL

NXP Semiconductors

LPC4088 EVAL BRD

Në magazinë: 4

$291.27000

2SH17

2SH17

Macchina

M2 (UNDER-THE-HOOD)

Në magazinë: 100

$103.75000

Y-ASK-RL78F14

Y-ASK-RL78F14

Renesas Electronics America

RL78/F14 STARTER KIT (E1 DEBUGGE

Në magazinë: 0

$291.50000

KITAURIXTC265TFTTOBO1

KITAURIXTC265TFTTOBO1

IR (Infineon Technologies)

AURIX APPLICATION KIT TC265 TFT

Në magazinë: 6

$212.64000

LPC55S06-EVK

LPC55S06-EVK

NXP Semiconductors

EVAL KIT LPC55

Në magazinë: 89

$42.96000

SOMDIMM-LPC3250

SOMDIMM-LPC3250

Future Designs, Inc.

LPC3250 EVAL BRD

Në magazinë: 0

$125.00000

R0K502LA8S000BE

R0K502LA8S000BE

Renesas Electronics America

R5F2LA88ANFP EVAL BRD

Në magazinë: 1

$223.12000

SPC564A80AVB176

SPC564A80AVB176

STMicroelectronics

SPC564A EVAL BRD

Në magazinë: 0

$540.00000

MM900EV-LITE

MM900EV-LITE

Bridgetek

FT90X WITH 256KB FLASH EVAL BRD

Në magazinë: 1

$40.22000

NAN-01

NAN-01

OSEPP Electronics

OSEPP NANO

Në magazinë: 0

$29.95000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top