NCP1271ADAPGEVB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCP1271ADAPGEVB

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
EVAL BOARD FOR NCP1271ADAPG
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - dc/dc & ac/dc (off-line) smps
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
NCP1271ADAPGEVB PDF
hetim
 • seri:Soft-Skip™
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • qellimi kryesor:AC/DC, Primary Side
 • daljet dhe lloji:1, Isolated
 • fuqi - dalje:-
 • tension - dalje:19V
 • rrymë - dalje:3A
 • tension - hyrje:85 ~ 265 VAC
 • topologjia e rregullatorit:Flyback
 • frekuenca - ndërrimi:65kHz
 • lloji i bordit:Fully Populated
 • përmbajtjen e furnizuar:Board(s)
 • ic/pjesë e përdorur:NCP1271
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DC2603A-B

DC2603A-B

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

LTM4650AEY-1 DEMO BOARD DUAL 25A

Në magazinë: 2

$65.00000

MAX5090EVKIT

MAX5090EVKIT

Maxim Integrated

EVAL KIT FOR MAX5090

Në magazinë: 11

$59.06000

MAX20029EVKIT#

MAX20029EVKIT#

Maxim Integrated

EVALUATION KIT FOR AUTOMOTIVE QU

Në magazinë: 212

$124.69000

AP3125AEV1

AP3125AEV1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

EVAL BOARD FOR AP3125A

Në magazinë: 9

$45.00000

DFR0123

DFR0123

DFRobot

DC-DC BOOST CONVERTER

Në magazinë: 183

$7.50000

TPS54610EVM-192

TPS54610EVM-192

Texas

EVAL MOD FOR TPS54610

Në magazinë: 13

$12.00000

ISL81801EVAL1Z

ISL81801EVAL1Z

Intersil (Renesas Electronics America)

HIGH VOLTAGE (9V-80V) BUCK-BOOST

Në magazinë: 13

$131.18000

EVB_RT5797AHGQWA

EVB_RT5797AHGQWA

Richtek

EVAL MODULE FOR RT5797AHGQWA

Në magazinë: 0

$43.75000

DC1231A-A

DC1231A-A

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

BOARD DEMO FOR LTC3850EGN

Në magazinë: 1

$150.00000

TPS43335EVM

TPS43335EVM

Texas

EVAL MODULE FOR TPS43335

Në magazinë: 5

$118.80000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top