TWR-RF-SNAP

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TWR-RF-SNAP

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
TOWER SYST MODULE
Kategoria
rf/if dhe rfid
Familja
komplete vlerësimi dhe zhvillimi rf, tabela
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TWR-RF-SNAP PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Box
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji:Transceiver, 802.15.4
  • frekuenca:2.4GHz
  • për përdorim me/produkte të ngjashme:Freescale Tower System
  • përmbajtjen e furnizuar:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SLWRB4165B

SLWRB4165B

Silicon Labs

EFR32MG12 2.4 GHZ RADIO BOARD

Në magazinë: 0

$49.00000

DK-BC-6130-1A

DK-BC-6130-1A

Qualcomm

DEV KIT BLUETOOTH HEADSET BC6130

Në magazinë: 0

$500.00000

4438CPCE20D490-K

4438CPCE20D490-K

Silicon Labs

PICO BOARD +20DBM CHINA

Në magazinë: 0

$50.00000

M20047-EVB-1

M20047-EVB-1

Antenova

M20047-1 EVALUATION BOARD

Në magazinë: 3

$153.85000

MRF13750H-1300

MRF13750H-1300

NXP Semiconductors

MRF13750H REF BRD 1300MHZ 700W

Në magazinë: 0

$997.50000

DC1983A

DC1983A

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

EVAL BOARD MIXER LTC5510

Në magazinë: 21

$125.00000

EK45140-02

EK45140-02

pSemi

EVAL KIT FOR PE45140

Në magazinë: 1

$195.00000

WBSAGVDXG

WBSAGVDXG

TAIYO YUDEN

EVAL BOARD FOR WYSAGVDXG: RF, TX

Në magazinë: 10

$187.50000

TRF37A32EVM

TRF37A32EVM

Texas

EVAL BOARD FOR TRF37A32

Në magazinë: 1

$238.80000

MAAP-010168-001SMB

MAAP-010168-001SMB

Metelics (MACOM Technology Solutions)

EVAL BOARD FOR MAAP-010168-00000

Në magazinë: 1

$1800.00000

Kategoria e produkteve

zbutësit
2983 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/PE43712B-Z-883553.jpg
balun
1081 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/ATB3225-75011CT-001-870694.jpg
aksesorë rf
2690 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/XA-ACC-CS-L-418489.jpg
përforcues rf
18087 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/UPC2726T-E3-883656.jpg
antenat rf
7993 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TANGO20A-0-35M-SMAM-S-RA-26-706416.jpg
demodulatorë rf
227 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MAX2312EEI-686061.jpg
detektorë rf
347 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AD8314ARMZ-REEL7-835669.jpg
bashkues drejtimi rf
2230 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CP0603A1767MNTR-836904.jpg
Top