1321XNSK-BDM

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1321XNSK-BDM

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
KIT STARTER NETWORK 1321X W/USB
Kategoria
rf/if dhe rfid
Familja
komplete vlerësimi dhe zhvillimi rf, tabela
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1321XNSK-BDM PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji:Transceiver; 802.15.4 (ZigBee®)
  • frekuenca:2.4GHz
  • për përdorim me/produkte të ngjashme:MC1321x
  • përmbajtjen e furnizuar:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAPS-010165-001SMB

MAPS-010165-001SMB

Metelics (MACOM Technology Solutions)

EVAL BOARD FOR MAPS-010165-TR050

Në magazinë: 6

$480.00000

SKY13411-374LF-EVB

SKY13411-374LF-EVB

Skyworks Solutions, Inc.

EVAL BOARD FOR SKY13411

Në magazinë: 2

$105.19000

DA14695-00HQDEVKT-P

DA14695-00HQDEVKT-P

Dialog Semiconductor

MULTI-CORE WIRELESS MCU FOR BLUE

Në magazinë: 12

$143.75000

DC2461A

DC2461A

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

DEMO BOARD FOR LTC5548

Në magazinë: 9

$200.00000

4463CPSQ27F169

4463CPSQ27F169

Silicon Labs

PICO BOARD 169MHZ FET

Në magazinë: 0

$50.00000

EV9700

EV9700

CML Microcircuits

CMX970 EVALUATION KIT

Në magazinë: 4

$82.63000

EVAL_PAN9020

EVAL_PAN9020

Panasonic

PAN9020 EVALUATION KIT

Në magazinë: 0

$230.95000

ATA5771-DK1

ATA5771-DK1

Roving Networks / Microchip Technology

BOARD XMITTER FOR ATA5771 868MHZ

Në magazinë: 5

$205.02000

4431-SEB1_D_868

4431-SEB1_D_868

Silicon Labs

MOD EZLINK F930/4431 REV E/B1

Në magazinë: 0

$31.25000

80.00000038

80.00000038

InnoSenT GmbH

SMR-EVALKIT

Në magazinë: 3

$472.83000

Kategoria e produkteve

zbutësit
2983 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/PE43712B-Z-883553.jpg
balun
1081 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/ATB3225-75011CT-001-870694.jpg
aksesorë rf
2690 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/XA-ACC-CS-L-418489.jpg
përforcues rf
18087 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/UPC2726T-E3-883656.jpg
antenat rf
7993 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TANGO20A-0-35M-SMAM-S-RA-26-706416.jpg
demodulatorë rf
227 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MAX2312EEI-686061.jpg
detektorë rf
347 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AD8314ARMZ-REEL7-835669.jpg
bashkues drejtimi rf
2230 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CP0603A1767MNTR-836904.jpg
Top