FK28X7R2A103K

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

FK28X7R2A103K

Prodhuesi
TDK Corporation
Përshkrim
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
1296
Fletët e të dhënave në internet
FK28X7R2A103K PDF
hetim
 • seri:FK
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • kapaciteti:10000 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:100V
 • koeficienti i temperaturës:X7R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • madhësia / dimensioni:0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.217" (5.50mm)
 • trashësia (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:0.197" (5.00mm)
 • stil plumbi:Formed Leads - Kinked
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
GRM188R61A184MA01D

GRM188R61A184MA01D

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

Në magazinë: 0

$0.01796

HSZ561KAQBRAKR

HSZ561KAQBRAKR

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 560PF 500V Y5T RADIAL

Në magazinë: 0

$0.13922

2225J5000181GCR

2225J5000181GCR

Syfer

CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$3.38758

0603J0160222JXR

0603J0160222JXR

Syfer

CAP CER 2200PF 16V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.13365

GA1812Y823KBBAT31G

GA1812Y823KBBAT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.082UF 100V X7R 1812

Në magazinë: 0

$0.32036

GJM0335C1ER40BB01D

GJM0335C1ER40BB01D

TOKO / Murata

CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201

Në magazinë: 38 558

$0.11000

C0603X105J9RACAUTO7411

C0603X105J9RACAUTO7411

KEMET

CAP CER 1UF 6.3V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.11329

C1210C431K8HAC7800

C1210C431K8HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 430PF 10V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.03846

CKC18X333MWGACAUTO

CKC18X333MWGACAUTO

KEMET

KC-LINK 1812 33NF 650VDC C0G

Në magazinë: 0

$1.64046

2225Y0630563KDR

2225Y0630563KDR

Syfer

CAP CER 0.056UF 63V X7R 2225

Në magazinë: 0

$2.78138

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top