CC0805BRNPO0BN7R5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CC0805BRNPO0BN7R5

Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
CAP CER NPO 0805
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:CC
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:7.5 pF
 • tolerancës:±0.1pF
 • tension - i vlerësuar:100V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0805 (2012 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C0603C391F5GALTU

C0603C391F5GALTU

KEMET

CAP CER 390PF 50V NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.56727

08055C103K4T4H

08055C103K4T4H

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.04574

0805J3004P70BQT

0805J3004P70BQT

Syfer

CAP CER 4.7PF 300V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.74102

1808JA250180GCRSP

1808JA250180GCRSP

Syfer

CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$1.02760

1206J0100182MXR

1206J0100182MXR

Syfer

CAP CER 1800PF 10V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.17091

1206J2000122KXR

1206J2000122KXR

Syfer

CAP CER 1200PF 200V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.18891

1808Y1000392JCR

1808Y1000392JCR

Syfer

CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.60855

2225Y0160220GCT

2225Y0160220GCT

Syfer

CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$4.77958

C0603C154M4REC7867

C0603C154M4REC7867

KEMET

CAP CER 0603 150NF 16V X7R 20%

Në magazinë: 0

$0.01839

0805J2000153KDT

0805J2000153KDT

Syfer

CAP CER 0.015UF 200V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.26334

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top