1210Y0160681JFT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

1210Y0160681JFT

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 680PF 16V C0G/NP0 1210
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
1210Y0160681JFT PDF
hetim
 • seri:FlexiCap™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:680 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:16V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Soft Termination, High Temperature
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:High Reliability, Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:1210 (3225 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.079" (2.00mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
GA0805Y273MBXBT31G

GA0805Y273MBXBT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.027UF 25V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.04525

0603J0160333JDT

0603J0160333JDT

Syfer

CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.22822

VJ1808A102JXCAT00

VJ1808A102JXCAT00

Vishay / Vitramon

CAP CER 1000PF 200V NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.19253

C1206X561K5HACAUTO

C1206X561K5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 560PF 50V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.05169

C420C223K1R5TA

C420C223K1R5TA

KEMET

CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL

Në magazinë: 0

$0.14399

CGA5H4C0G2W822J115AE

CGA5H4C0G2W822J115AE

TDK Corporation

CAP CER 8200PF 450V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 4 000

$0.54000

1808J5000273MDT

1808J5000273MDT

Syfer

CAP CER 0.027UF 500V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.75075

C1206C111G5HACAUTO

C1206C111G5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 110PF 50V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.04640

C0805X683M4REC7210

C0805X683M4REC7210

KEMET

CAP CER 0805 68NF 16V X7R 20%

Në magazinë: 0

$0.05352

1206Y0250392JXR

1206Y0250392JXR

Syfer

CAP CER 3900PF 25V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.23232

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top