0603Y250P400HQT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

0603Y250P400HQT

Prodhuesi
Syfer
Përshkrim
CAP CER 0.4PF 250V C0G/NP0 0603
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
0603Y250P400HQT PDF
hetim
 • seri:FlexiCap™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:0.4 pF
 • tolerancës:±0.05pF
 • tension - i vlerësuar:250V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0 (1B)
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:High Q, Low Loss, Soft Termination
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0603 (1608 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.031" (0.80mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C1210C751J5HAC7800

C1210C751J5HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 750PF 50V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.03992

1812Y0250155JDT

1812Y0250155JDT

Syfer

CAP CER 1.5UF 25V X7R 1812

Në magazinë: 0

$2.27012

1825Y3K00101KCT

1825Y3K00101KCT

Syfer

CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1825

Në magazinë: 0

$1.79329

1825J1K20390FCR

1825J1K20390FCR

Syfer

CAP CER 39PF 1.2KV C0G/NP0 1825

Në magazinë: 0

$4.71492

2225J0500684KDT

2225J0500684KDT

Syfer

CAP CER 0.68UF 50V X7R 2225

Në magazinë: 0

$3.36393

1808J0250151JCR

1808J0250151JCR

Syfer

CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.27820

AQ147M5R6BAJME

AQ147M5R6BAJME

Elco (AVX)

CAP CER 5.6PF 500V 1111

Në magazinë: 0

$1.88760

1210Y0500183JFT

1210Y0500183JFT

Syfer

CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$1.07336

0603Y0630103MXR

0603Y0630103MXR

Syfer

CAP CER 10000PF 63V X7R 0603

Në magazinë: 0

$0.10751

1825J0500394KXR

1825J0500394KXR

Syfer

CAP CER 0.39UF 50V X7R 1825

Në magazinë: 0

$1.95410

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top