K102K15X7RH5BH5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

K102K15X7RH5BH5

Prodhuesi
Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric
Përshkrim
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
K102K15X7RH5BH5 PDF
hetim
 • seri:Mono-Kap™ K
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:1000 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:100V
 • koeficienti i temperaturës:X7R
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:General Purpose
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • madhësia / dimensioni:0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.260" (6.60mm)
 • trashësia (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:0.197" (5.00mm)
 • stil plumbi:Formed Leads
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
GA0805Y273MBXBT31G

GA0805Y273MBXBT31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.027UF 25V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.04525

08055C103K4T4H

08055C103K4T4H

Elco (AVX)

CAP CER SMD

Në magazinë: 0

$0.04574

C0805X822M8JACAUTO

C0805X822M8JACAUTO

KEMET

CAP CER 8200PF 10V U2J 0805

Në magazinë: 0

$0.06980

1808J0250151JCR

1808J0250151JCR

Syfer

CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 1808

Në magazinë: 0

$0.27820

2225Y0250820KFT

2225Y0250820KFT

Syfer

CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$3.84902

1210J5000561KFT

1210J5000561KFT

Syfer

CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$0.43258

0603J0101P50BCT

0603J0101P50BCT

Syfer

CAP CER 1.5PF 10V C0G/NP0 0603

Në magazinë: 0

$0.29121

GJM0335C1H3R2CB01J

GJM0335C1H3R2CB01J

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

Në magazinë: 0

$0.00692

GA1210A471JBEAR31G

GA1210A471JBEAR31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$0.10693

1812Y0630333FCR

1812Y0630333FCR

Syfer

CAP CER 0.033UF 63V C0G/NP0 1812

Në magazinë: 0

$4.61706

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top