C0805X682K3GEC7800

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C0805X682K3GEC7800

Prodhuesi
KEMET
Përshkrim
CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 10%
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
C0805X682K3GEC7800 PDF
hetim
 • seri:ESD SMD Comm C0G
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:6800 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:25V
 • koeficienti i temperaturës:C0G, NP0
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • veçoritë:Low ESL, Soft Termination
 • vlerësimet:-
 • aplikacionet:Boardflex Sensitive, ESD Protection
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Surface Mount, MLCC
 • paketë / kuti:0805 (2012 Metric)
 • madhësia / dimensioni:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):0.055" (1.40mm)
 • ndarjen e plumbit:-
 • stil plumbi:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1210J0630123GAT

1210J0630123GAT

Syfer

CAP CER .012UF 63V C0G/NP0 1210

Në magazinë: 0

$1.64654

FG18X7R1H472KNT00

FG18X7R1H472KNT00

TDK Corporation

CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL

Në magazinë: 0

$0.06720

2225J5000391KCR

2225J5000391KCR

Syfer

CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$1.80151

VJ1210A101GLBAJ32

VJ1210A101GLBAJ32

Vishay / Vitramon

CAP CER 100 PF 100V NP0(C0G) 121

Në magazinë: 0

$1.06812

SCC1812X472K202TG

SCC1812X472K202TG

Holy Stone Enterprise

CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812

Në magazinë: 3 000

$1.03000

0805Y500P700DQT

0805Y500P700DQT

Syfer

CAP CER 0.7PF 500V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.44624

C327C564M1R5TA

C327C564M1R5TA

KEMET

CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%

Në magazinë: 0

$0.28670

C1206X472M5HAC7800

C1206X472M5HAC7800

KEMET

CAP CER 1206 4.7NF 50V ULTRA STA

Në magazinë: 0

$0.04891

1206Y2000272JDT

1206Y2000272JDT

Syfer

CAP CER 2700PF 200V X7R 1206

Në magazinë: 0

$0.37511

1210Y0160154JXT

1210Y0160154JXT

Syfer

CAP CER 0.15UF 16V X7R 1210

Në magazinë: 0

$0.51455

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top