SPMWHT541MP5WATMS5

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT541MP5WATMS5

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED 4000K 80CRI SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
19564
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT541MP5WATMS5 PDF
hetim
 • seri:LM561B Plus
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • ngjyrë:White, Neutral
 • cct (k):4000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:35lm (34lm ~ 36lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.95V
 • lumens/vat @rrymë - test:182 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:180mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-SMD, Flat Leads
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5630
 • madhësia / dimensioni:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.031" (0.80mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XHP50A-00-0000-0D00J40E3

XHP50A-00-0000-0D00J40E3

Cree

LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD

Në magazinë: 0

$4.61912

XMLEZW-02-0000-0B0PT530F

XMLEZW-02-0000-0B0PT530F

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD

Në magazinë: 0

$4.93176

MHBAWT-0000-000C0UB450E

MHBAWT-0000-000C0UB450E

Cree

LED XLAMP 5000K WHITE 9V SMD

Në magazinë: 0

$0.88000

MLEAWT-A1-0000-0002A3

MLEAWT-A1-0000-0002A3

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.24000

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

XPLBWT-00-0000-000BV40E6

Cree

LED XP-L2 WARM WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.96928

XTEAWT-E0-0000-00000UBF4

XTEAWT-E0-0000-00000UBF4

Cree

LED XLAMP NEUT WHT 4750K SMD

Në magazinë: 0

$0.52000

SPMWH1221FD7GBUKSB

SPMWH1221FD7GBUKSB

Samsung Semiconductor

LED 3500K 90CRI SMD

Në magazinë: 0

$0.02451

MLEAWT-A1-0000-0003E7

MLEAWT-A1-0000-0003E7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.35000

XMLAWT-02-0000-000LS60Z8

XMLAWT-02-0000-000LS60Z8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD

Në magazinë: 0

$3.47848

SPMWH3228FD5WAWKSA

SPMWH3228FD5WAWKSA

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

Në magazinë: 0

$0.00919

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top