SPHWH2L3D30CD4QTK3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPHWH2L3D30CD4QTK3

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LH351B COOL WHITE 5700K 2SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPHWH2L3D30CD4QTK3 PDF
hetim
 • seri:LH351B
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):5700K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:145lm (130lm ~ 160lm)
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:-
 • aktuale - test:350mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.8V
 • lumens/vat @rrymë - test:148 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):70
 • aktuale - max:1.5A
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1414 (3535 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3535
 • madhësia / dimensioni:0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.081" (2.06mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SPMWHT32BMD7YBUSS0

SPMWHT32BMD7YBUSS0

Samsung Semiconductor

LED

Në magazinë: 0

$0.12030

SPMWH22286D5WAVMS3

SPMWH22286D5WAVMS3

Samsung Semiconductor

LED LM281B+

Në magazinë: 0

$0.00613

SCP9UTF1HEL1UUH34E

SCP9UTF1HEL1UUH34E

Samsung Semiconductor

LED

Në magazinë: 0

$0.24330

GW JTLRS1.CM-KYK1-XX58-1-100-R33

GW JTLRS1.CM-KYK1-XX58-1-100-R33

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

DURIS E 2835 2700K

Në magazinë: 0

$0.41000

XBDAWT-02-0000-00000HDF6

XBDAWT-02-0000-00000HDF6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.05128

XPEBWT-L1-R250-00AE6

XPEBWT-L1-R250-00AE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.55656

MP-2016-1100-35-90

MP-2016-1100-35-90

Luminus Devices

LED WARM WHITE 3500K SMD

Në magazinë: 0

$0.02014

MHDEWT-0000-000C0UG250E

MHDEWT-0000-000C0UG250E

Cree

LED XLAMP 5000K WHITE 9/18V SMD

Në magazinë: 0

$1.80001

XPLBWT-00-0000-000UU435G

XPLBWT-00-0000-000UU435G

Cree

LED XP-L2 WARM WHITE SMD

Në magazinë: 0

$2.21544

GW PSLRS1.PC-LTMP-5H7I-1-150-R18

GW PSLRS1.PC-LTMP-5H7I-1-150-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED DURIS S5 COOL WHT 5000K 2SMD

Në magazinë: 376

$0.54000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top