SPMWHT541MP5WAUUS4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT541MP5WAUUS4

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LM561B PLUS WARM WHT 3500K
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT541MP5WAUUS4 PDF
hetim
 • seri:LM561B Plus
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3500K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:32lm (31lm ~ 33lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.95V
 • lumens/vat @rrymë - test:167 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:180mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-SMD, Flat Leads
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5630
 • madhësia / dimensioni:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.031" (0.80mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MTGBEZ-00-0000-0X00P050F

MTGBEZ-00-0000-0X00P050F

Cree

LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD

Në magazinë: 0

$14.63000

XREWHT-L1-0000-009F7

XREWHT-L1-0000-009F7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3200K 2SMD

Në magazinë: 0

$3.49002

SPMWH3228FD7WAQ0SE

SPMWH3228FD7WAQ0SE

Samsung Semiconductor

MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5

Në magazinë: 0

$0.01225

MLESWT-A1-0000-0002AA

MLESWT-A1-0000-0002AA

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2500K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.33000

XQEAWT-00-0000-00000LE51

XQEAWT-00-0000-00000LE51

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6200K 0606

Në magazinë: 0

$0.56001

MKRAWT-00-0000-0B0HH20E6

MKRAWT-00-0000-0B0HH20E6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$4.28002

MX3AWT-A1-R250-000CA2

MX3AWT-A1-R250-000CA2

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.66480

MX3AWT-A1-0000-000BE6

MX3AWT-A1-0000-000BE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.65001

XTEAWT-00-0000-00000B9EA

XTEAWT-00-0000-00000B9EA

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.40000

XPGBWT-L1-0000-00HF6

XPGBWT-L1-0000-00HF6

Cree

LED XLAMP XP-G 3750K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.00000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top