MXLSMBJ45AE3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MXLSMBJ45AE3

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
tv - dioda
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MXLSMBJ45AE3 PDF
hetim
 • seri:Military, MIL-PRF-19500
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Zener
 • kanalet e njëanshme:1
 • kanalet me dy drejtime:-
 • tension - ndalim i kundërt (tip):45V
 • tension - avari (min):50V
 • tension - shtrëngim (maks) @ ipp:72.7V
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):8.3A
 • fuqia - pulsi i pikut:600W
 • mbrojtja e linjës së energjisë:No
 • aplikacionet:General Purpose
 • kapaciteti @ frekuencë:-
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:DO-214AA, SMB
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SMBJ (DO-214AA)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
5KP30A-E3/51

5KP30A-E3/51

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 30V 48.4V P600

Në magazinë: 724

$3.45000

P6SMB39CAHE3_A/I

P6SMB39CAHE3_A/I

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE DO214AA

Në magazinë: 0

$0.24215

SMAJ78A-M3/5A

SMAJ78A-M3/5A

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 78V 126V DO214AC

Në magazinë: 0

$0.12191

1.5KE56A R0G

1.5KE56A R0G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 47.8V 77V DO201

Në magazinë: 0

$0.39266

P6SMB160A-Q

P6SMB160A-Q

J.W. Miller / Bourns

TVS DIODE AECQ

Në magazinë: 0

$0.13950

MXLPLAD36KP45AE3

MXLPLAD36KP45AE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 45V 72.7V PLAD

Në magazinë: 0

$53.05500

SMB6F5.0A

SMB6F5.0A

STMicroelectronics

600 W, 5 V TVS IN SMB FLAT

Në magazinë: 0

$0.10500

1.5KE220CA-B

1.5KE220CA-B

Wickmann / Littelfuse

TVS DIODE 185V 328V DO201

Në magazinë: 0

$0.53546

MXP4KE250CAE3

MXP4KE250CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 214V 344V DO204AL

Në magazinë: 0

$22.45500

SMBJ30CA-E3/5B

SMBJ30CA-E3/5B

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA

Në magazinë: 988

$0.38000

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top