ESDZV5HS-1BF4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ESDZV5HS-1BF4

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
GENERAL PURPOSE ESD PROTECTION
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
tv - dioda
Seria
-
Instock
12654
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:ESDZ
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Zener
 • kanalet e njëanshme:-
 • kanalet me dy drejtime:1
 • tension - ndalim i kundërt (tip):5.5V
 • tension - avari (min):7V
 • tension - shtrëngim (maks) @ ipp:-
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):-
 • fuqia - pulsi i pikut:-
 • mbrojtja e linjës së energjisë:No
 • aplikacionet:General Purpose
 • kapaciteti @ frekuencë:7pF @ 1GHz
 • temperatura e funksionimit:150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:0201 (0603 Metric)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:0201
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SMBJ180CA-HF

SMBJ180CA-HF

Comchip Technology

DIODE TVS 180V 600W SMB BI-DIR

Në magazinë: 0

$0.10336

TPC9.1AHM3_A/H

TPC9.1AHM3_A/H

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 7.78V 13.4V TO277A

Në magazinë: 0

$0.50618

SMBJ250A-HF

SMBJ250A-HF

Comchip Technology

DIODE TVS 250V 600W SMB UNI-DIR

Në magazinë: 0

$0.17770

PUSB2X4DH

PUSB2X4DH

Nexperia

TVS DIODE 4.3V SOT457

Në magazinë: 7 626

$0.41000

MXLPLAD36KP220CA

MXLPLAD36KP220CA

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 220V 356V PLAD

Në magazinë: 0

$62.55600

MXPLAD30KP51CAE3

MXPLAD30KP51CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 51V 82.4V PLAD

Në magazinë: 0

$84.05760

P6SMB12A M4G

P6SMB12A M4G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA

Në magazinë: 0

$0.14738

MASMLG90A

MASMLG90A

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 90V 146V DO215AB

Në magazinë: 0

$5.49000

P4KE47CAHR0G

P4KE47CAHR0G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 40.2V 64.8V DO204AL

Në magazinë: 0

$0.10378

MAPLAD15KP10CA

MAPLAD15KP10CA

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 10V 17V PLAD

Në magazinë: 0

$30.45020

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top