MXRT100KP350AE3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MXRT100KP350AE3

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
TVS DIODE 350V 690V CASE 5A
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
tv - dioda
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MXRT100KP350AE3 PDF
hetim
 • seri:Military, MIL-PRF-19500
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Zener
 • kanalet e njëanshme:1
 • kanalet me dy drejtime:-
 • tension - ndalim i kundërt (tip):350V
 • tension - avari (min):389V
 • tension - shtrëngim (maks) @ ipp:690V
 • rrymë - pulsi maksimal (10/1000µs):-
 • fuqia - pulsi i pikut:100000W (100kW)
 • mbrojtja e linjës së energjisë:No
 • aplikacionet:General Purpose
 • kapaciteti @ frekuencë:-
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:DO-204AR, Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Case 5A (DO-204AR)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1N6383-E3/54

1N6383-E3/54

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 10V 14.5V 1.5KE

Në magazinë: 644

$0.68000

MAPLAD15KP48CA

MAPLAD15KP48CA

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 48V 77.4V PLAD

Në magazinë: 0

$30.45020

BZW50-47B

BZW50-47B

STMicroelectronics

TVS DIODE 47V 108V R-6

Në magazinë: 86

$2.95000

SMAJ17A

SMAJ17A

Wickmann / Littelfuse

TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC

Në magazinë: 8 700

$0.43000

1.5SMC22AT3G

1.5SMC22AT3G

Rochester Electronics

TVS DIODE 18.8V 30.6V 64LFCSP

Në magazinë: 8 000

$0.33000

MXP6KE68A

MXP6KE68A

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 58.1V 92V T-18

Në magazinë: 0

$14.64000

1N5611

1N5611

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE

Në magazinë: 0

$54.08000

SA5.0CA B0G

SA5.0CA B0G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 5V 9.2V DO204AC

Në magazinë: 0

$0.19031

P4KE47CAHR0G

P4KE47CAHR0G

TSC (Taiwan Semiconductor)

TVS DIODE 40.2V 64.8V DO204AL

Në magazinë: 0

$0.10378

MSMBJ120A/TR

MSMBJ120A/TR

Roving Networks / Microchip Technology

TVS

Në magazinë: 0

$1.20750

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top