NCP360SNT1G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCP360SNT1G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC CTLR USB POS OVP FET 5TSOP
Kategoria
pajisje për mbrojtjen e qarkut
Familja
TV - teknologji e përzier
Seria
-
Instock
5000
Fletët e të dhënave në internet
NCP360SNT1G PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • statusi i pjesës:Active
  • tension - shtrëngim:5.65V
  • teknologjisë:Mixed Technology
  • numri i qarqeve:1
  • aplikacionet:USB
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:5-TSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
IXBOD1-07

IXBOD1-07

Wickmann / Littelfuse

IC SGL DIODE BOD 0.9A 700V FP

Në magazinë: 100

Me porosi: 100

$9.21230

PS04LTVA1

PS04LTVA1

PowerStor (Eaton)

TVS DIODE ESD 5V 0402 0.05PF

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$0.46000

TVS3300DRVR

TVS3300DRVR

Texas

TVS MIXED TECHNOLOGY 40VC 6WSON

Në magazinë: 146 000

Me porosi: 146 000

$1.15000

TL7726ID

TL7726ID

Texas

IC HEX CLAMPING CIRCUIT 8-SOIC

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$1.50000

SL05T1

SL05T1

Rochester Electronics

TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE

Në magazinë: 4 000

Me porosi: 4 000

$0.06000

TL7726CP

TL7726CP

Texas

IC HEX CLAMPING CIRCUIT 8-DIP

Në magazinë: 85 000

Me porosi: 85 000

$0.91000

TPD2S703QDGSRQ1

TPD2S703QDGSRQ1

Texas

TVS MIXED TECHNOLOGY 6VC 10VSSOP

Në magazinë: 152 800

Me porosi: 152 800

$0.97152

ADG5462FBRUZ

ADG5462FBRUZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CHANNEL PROTECTOR QD 16TSSOP

Në magazinë: 31 000

Me porosi: 31 000

$10.34000

SEP0640Q38CB

SEP0640Q38CB

Wickmann / Littelfuse

SIDACTOR ETHERNET POE 64V 100A

Në magazinë: 20 010

Me porosi: 20 010

$2.96000

MAX6497ATA+T

MAX6497ATA+T

Maxim Integrated

IC CNTRLR PROT SW 8-TDFN

Në magazinë: 24 490

Me porosi: 24 490

$4.44600

Kategoria e produkteve

aksesorë
2904 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
ndërprerësit
63594 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
siguresat
23640 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top