BDW93C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BDW93C

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
TRANS NPN DARL 100V 12A TO-220
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - te vetme
Seria
-
Instock
4929
Fletët e të dhënave në internet
BDW93C PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:NPN - Darlington
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):12 A
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):100 V
 • vce saturation (max) @ ib, ic:3V @ 100mA, 10A
 • rryma - ndërprerja e kolektorit (maksimumi):1mA
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:750 @ 5A, 3V
 • fuqia - max:80 W
 • frekuenca - tranzicioni:-
 • temperatura e funksionimit:150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-220-3
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-220AB
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
BCP56-10,135

BCP56-10,135

Nexperia

TRANS NPN 80V 1A SOT223

Në magazinë: 0

$0.39000

2SB1649

2SB1649

Sanken Electric Co., Ltd.

TRANS PNP DARL 150V 15A TO3PF

Në magazinë: 0

$1.59530

PZT2222A

PZT2222A

Rochester Electronics

TRANS NPN 40V 1A SOT223-4

Në magazinë: 82 079

$0.11000

BC858C-AQ

BC858C-AQ

Diotec Semiconductor

BJT SOT-23 30V 100MA

Në magazinë: 0

$0.01820

NTE275

NTE275

NTE Electronics, Inc.

TRANS PNP 80V 4A TO66

Në magazinë: 95

$5.40000

JAN2N3996

JAN2N3996

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS NPN 80V 10A TO111

Në magazinë: 0

$120.12000

TIP30C

TIP30C

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR

Në magazinë: 1 582

$0.17000

MMBT6521LT1G

MMBT6521LT1G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

TRANS NPN 25V 100MA SOT23-3

Në magazinë: 2 147 483 647

$0.41000

BCX55-16,135

BCX55-16,135

Nexperia

TRANS NPN 60V 1A SOT89

Në magazinë: 5 555

$0.37000

ZXTP2012ASTZ

ZXTP2012ASTZ

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

TRANS PNP 60V 3.5A TO92-3

Në magazinë: 2 568

$0.77000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top