BD676G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BD676G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
TRANS PNP DARL 45V 4A TO225AA
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - te vetme
Seria
-
Instock
14963000
Fletët e të dhënave në internet
BD676G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:PNP - Darlington
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):4 A
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):45 V
 • vce saturation (max) @ ib, ic:2.5V @ 30mA, 1.5A
 • rryma - ndërprerja e kolektorit (maksimumi):500µA
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:750 @ 1.5A, 3V
 • fuqia - max:40 W
 • frekuenca - tranzicioni:-
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-225AA, TO-126-3
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-225AA
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
2SD1724T

2SD1724T

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR NPN

Në magazinë: 2 350

$0.30000

BCX5610TA

BCX5610TA

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

TRANS NPN 80V 1A SOT89

Në magazinë: 2 147 483 647

$0.43000

2SD19960TA

2SD19960TA

Panasonic

TRANS NPN 20V 0.5A MT-1

Në magazinë: 3 885

$0.51000

UMT4401U3HZGT106

UMT4401U3HZGT106

ROHM Semiconductor

NPN MEDIUM POWER TRANSISTOR FOR

Në magazinë: 2 988

$0.55000

TR136

TR136

STMicroelectronics

TRANS NPN 400V 3A TO-220

Në magazinë: 0

$0.73500

2SD2164-AZ

2SD2164-AZ

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR NPN

Në magazinë: 3 540

$0.44000

PN2222ARP

PN2222ARP

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR

Në magazinë: 104 500

$0.02000

BC817-25,235

BC817-25,235

Nexperia

TRANS NPN 45V 500MA TO236AB

Në magazinë: 5 245

$0.13000

LM195K/883

LM195K/883

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR NPN

Në magazinë: 368

$30.80000

JANTXV2N1613L

JANTXV2N1613L

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS NPN 30V 0.5A TO-5

Në magazinë: 14

$357.50000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top