NSVMMBT5401M3T5G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NSVMMBT5401M3T5G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
PNP TRANSISTOR 150V
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - te vetme
Seria
-
Instock
2147483647
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i tranzistorit:PNP
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):60 mA
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):150 V
 • vce saturation (max) @ ib, ic:600mV @ 5mA, 50mA
 • rryma - ndërprerja e kolektorit (maksimumi):100nA (ICBO)
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:60 @ 10mA, 5V
 • fuqia - max:130 mW
 • frekuenca - tranzicioni:180MHz
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-723
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-723
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
JAN2N5667

JAN2N5667

Roving Networks / Microchip Technology

TRANS NPN 300V 5A TO-5

Në magazinë: 0

$11.18000

PBSS5140V,115

PBSS5140V,115

Rochester Electronics

TRANS PNP 40V 1A SOT666

Në magazinë: 87 495

$0.05000

2SA1593T-TL-E

2SA1593T-TL-E

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

TRANS PNP 100V 2A TP-FA

Në magazinë: 9 553 500

$0.60000

HFA3127MJ/883

HFA3127MJ/883

Rochester Electronics

DUAL MARKED (5962-9474901MEA)

Në magazinë: 1 027

$24.66000

2PC4617RMB,315

2PC4617RMB,315

Nexperia

TRANS NPN 50V 100MA DFN1006B-3

Në magazinë: 0

$0.04590

2SD1012G-SPA-AC

2SD1012G-SPA-AC

Rochester Electronics

TRANS NPN 15V 700MA 3SPA

Në magazinë: 37 500

$0.09000

BC239BTA

BC239BTA

Rochester Electronics

TRANS NPN 25V 100MA TO92-3

Në magazinë: 0

$0.02000

BC237

BC237

Rochester Electronics

TRANS NPN 45V 100MA TO92-3

Në magazinë: 16 354

$0.04000

LM195K/883

LM195K/883

Rochester Electronics

POWER BIPOLAR TRANSISTOR NPN

Në magazinë: 368

$30.80000

BCX55-16,135

BCX55-16,135

Nexperia

TRANS NPN 60V 1A SOT89

Në magazinë: 5 555

$0.37000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top