SZMM5Z8V2ST5G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SZMM5Z8V2ST5G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD523
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
diodat - zener - teke
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q101
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • tension - zener (nom) (vz):8.2 V
 • tolerancës:±2.07%
 • fuqia - max:500 mW
 • rezistencë e plotë (maksimum) (zzt):15 Ohms
 • rrymë - rrjedhje e kundërt @ vr:700 nA @ 5 V
 • tension - përpara (vf) (max) @ nëse:900 mV @ 10 mA
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-79, SOD-523
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOD-523
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RD3.6E

RD3.6E

Rochester Electronics

DIODE ZENER

Në magazinë: 0

$0.02000

HZS4A1J-E

HZS4A1J-E

Rochester Electronics

DIODE ZENER

Në magazinë: 0

$0.04000

ZM4738A-GS08

ZM4738A-GS08

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 8.2V 1W DO213AB

Në magazinë: 12 140

$0.49000

SMAJ5925BE3/TR13

SMAJ5925BE3/TR13

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 10V 3W DO214AC

Në magazinë: 0

$0.44200

SZMM5Z3V3T5GF

SZMM5Z3V3T5GF

Nexperia

SZMM5Z3V3T5G/SOD523/SC-79

Në magazinë: 0

$0.19000

MMBZ4697-E3-18

MMBZ4697-E3-18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 10V 350MW SOT23-3

Në magazinë: 0

$0.03366

JANTXV1N4129C-1

JANTXV1N4129C-1

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 62V 500MW DO35

Në magazinë: 0

$19.31000

D3Z18BF-7

D3Z18BF-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

DIODE ZENER 17.96V 400MW SOD323F

Në magazinë: 0

$0.46000

BZT52C4V3S-7-F

BZT52C4V3S-7-F

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323

Në magazinë: 227 333 000

$0.29000

TZMB2V4-GS08

TZMB2V4-GS08

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD80

Në magazinë: 7 381

$0.27000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top