MCDP2800BCT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCDP2800BCT

Prodhuesi
Kinetic Technologies
Përshkrim
DISPLAYPORT TO HDMI 2.0 CONVERTE
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
linear - përpunim video
Seria
-
Instock
2785
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Interface
 • aplikacionet:Video Display
 • standardet:CEA-861-E, HDMI 1.4b, IEC 60958
 • ndërfaqja e kontrollit:GPIO, I²C, SPI
 • tension - furnizim:1.14 V ~ 1.26 V, 3.14 V ~ 3.47 V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LFBGA (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LMH0302SQ/NOPB

LMH0302SQ/NOPB

Texas

IC VIDEO DRIVER 16WQFN

Në magazinë: 2 459

$9.21000

GS1678-INTE3

GS1678-INTE3

Semtech

IC VIDEO CABLE DRIVER 16QFN

Në magazinë: 0

$9.95656

MAX9406ETJ+T

MAX9406ETJ+T

Maxim Integrated

IC VIDEO LEVEL SHIFTER 32TQFN

Në magazinë: 13 405 000

$4.22000

EL1881CSZ-T13

EL1881CSZ-T13

Intersil (Renesas Electronics America)

IC VIDEO SYNC SEPARATOR 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.23780

MAX9672ETI+

MAX9672ETI+

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE GAMMA REFERENCE

Në magazinë: 6 900

$1.71000

ADV7186BBCZ

ADV7186BBCZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DISP PROC/VID DECOD 196CSPBGA

Në magazinë: 0

$23.49816

MAX11502USA+

MAX11502USA+

Rochester Electronics

VIDEO FILTER

Në magazinë: 30 813

$0.96000

SII1127ACTU

SII1127ACTU

Lattice Semiconductor

IC VIDEO HDMI/RCVR W/HDM 2 PORT

Në magazinë: 431

$4.60000

HSP48908JC-20

HSP48908JC-20

Rochester Electronics

CONVOLVER, 8-BIT, CMOS, PQCC84

Në magazinë: 1 725

$49.12000

VSP1221PFBG4

VSP1221PFBG4

Texas

IC VIDEO CCD SIGNAL PROC 48TQFP

Në magazinë: 0

$8.53872

Kategoria e produkteve

Top