MC9S08QD4VPC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC9S08QD4VPC

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
27
Fletët e të dhënave në internet
MC9S08QD4VPC PDF
hetim
 • seri:S08
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:S08
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:10MHz
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:4
 • madhësia e memories së programit:4KB (4K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:256 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.7V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 4x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:8-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F51305ADFL#10

R5F51305ADFL#10

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LFQFP

Në magazinë: 0

$2.30460

SPC5741PK1AMLQ8R

SPC5741PK1AMLQ8R

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$23.54000

STM32F301K8U6

STM32F301K8U6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN

Në magazinë: 0

$3.88000

MSP430FR60471IPZR

MSP430FR60471IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 256KB FRAM 100LQFP

Në magazinë: 978

$16.38000

R5F5631BDDFB#V0

R5F5631BDDFB#V0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$15.24000

DSPIC33EP512GM304-I/ML

DSPIC33EP512GM304-I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 44QFN

Në magazinë: 0

$5.99000

LPC11D14FBD100/302

LPC11D14FBD100/302

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 52

$5.63000

MSP430F5504IPTR

MSP430F5504IPTR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 947

$2.60000

PIC16F18456-E/SO

PIC16F18456-E/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$1.49601

MSP430F5436AIPZR

MSP430F5436AIPZR

Texas

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 66

$7.16000

Kategoria e produkteve

Top