PIC32MX575F256LT-80I/BG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC32MX575F256LT-80I/BG

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 121TFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC32MX575F256LT-80I/BG PDF
hetim
 • seri:PIC® 32MX
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:MIPS32® M4K™
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:80MHz
 • lidhjes:CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:-
 • madhësia e memories së programit:256KB (256K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:64K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.3V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:121-TFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:121-TFBGA (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ATTINY13A-MMFR

ATTINY13A-MMFR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10MLP

Në magazinë: 1 233

$0.41000

STM32F301K8U6

STM32F301K8U6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN

Në magazinë: 0

$3.88000

DSPIC33EP32MC504-E/MV

DSPIC33EP32MC504-E/MV

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48UQFN

Në magazinë: 0

$2.10601

AT89C5130A-RDTUM

AT89C5130A-RDTUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64VQFP

Në magazinë: 147

$5.40000

PIC16LF1934-I/ML

PIC16LF1934-I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN

Në magazinë: 287

$2.48000

PIC18LF26K40-I/SO

PIC18LF26K40-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 553

$1.61000

Z8E00010SSC

Z8E00010SSC

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC

Në magazinë: 0

$1.34838

MCF5272CVM66

MCF5272CVM66

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA

Në magazinë: 0

$45.68851

MC68331CAG25

MC68331CAG25

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP

Në magazinë: 136

$23.07000

R5F562T6BDFF#V1

R5F562T6BDFF#V1

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 0

$6.63228

Kategoria e produkteve

Top