STM32L151R8T6A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM32L151R8T6A

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM32L151R8T6A PDF
hetim
 • seri:STM32L1
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M3
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:51
 • madhësia e memories së programit:64KB (64K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 8
 • madhësia e dashit:32K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 20x12b; D/A 2x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT32UC3B0128-A2UT

AT32UC3B0128-A2UT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 210

$6.80000

MC68HC908QY2MPE

MC68HC908QY2MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP

Në magazinë: 4 700

$1.84000

ATMEGA325PA-AU

ATMEGA325PA-AU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 360

$4.63000

SPC584C70E7QMC0X

SPC584C70E7QMC0X

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176ELQFP

Në magazinë: 0

$17.00124

MSP430F5259IZQE

MSP430F5259IZQE

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80BGA

Në magazinë: 1 440

$2.92000

C8051F830-GS

C8051F830-GS

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$1.71354

EFM8UB10F16G-C-QFN28

EFM8UB10F16G-C-QFN28

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN

Në magazinë: 93

$1.50000

MC908QC16VDRE

MC908QC16VDRE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, FLASH, H

Në magazinë: 750

$3.80000

R5F21294KSP#W4

R5F21294KSP#W4

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20LSSOP

Në magazinë: 0

$4.02470

D12350F20

D12350F20

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP

Në magazinë: 1 775

$9.87000

Kategoria e produkteve

Top