SPC5601PEF0MLL6

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPC5601PEF0MLL6

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
1642
Fletët e të dhënave në internet
SPC5601PEF0MLL6 PDF
hetim
 • seri:MPC56xx Qorivva
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:e200z0h
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:64MHz
 • lidhjes:CANbus, LINbus, SCI, SPI
 • pajisjet periferike:DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:79
 • madhësia e memories së programit:192KB (192K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 16
 • madhësia e dashit:12K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-LQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC32MZ2025DAB288T-I/4J

PIC32MZ2025DAB288T-I/4J

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 288LFBGA

Në magazinë: 1 000

$16.86000

ATMEGA164PV-10PU

ATMEGA164PV-10PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP

Në magazinë: 62

$4.46000

PIC16LF1705T-I/SL

PIC16LF1705T-I/SL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC

Në magazinë: 0

$0.97900

LM3S1150-IQC50-A2T

LM3S1150-IQC50-A2T

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 670

$14.85000

CY8C21223-24SXIT

CY8C21223-24SXIT

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$1.68245

R5F10CMEJFB#V2

R5F10CMEJFB#V2

Rochester Electronics

16-BIT, FLASH, RL78 CPU

Në magazinë: 0

$0.41000

MSP430G2453IPW20

MSP430G2453IPW20

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20TSSOP

Në magazinë: 5

$2.49000

PIC16F690-E/SS

PIC16F690-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP

Në magazinë: 2 783

$2.25000

PIC18F25K42-I/SO

PIC18F25K42-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 469

$1.80000

MKL04Z8VFK4

MKL04Z8VFK4

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 8KB FLASH 24QFN

Në magazinë: 880

$1.60000

Kategoria e produkteve

Top