PIC24FJ64GU205-I/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC24FJ64GU205-I/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 16BIT 64KB ECC FLASH 8KB
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
250
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:-
 • madhësia e bërthamës:-
 • shpejtësia:-
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:-
 • numri i i/o:-
 • madhësia e memories së programit:-
 • lloji i memories së programit:-
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:-
 • tension - furnizim (vcc/vdd):-
 • konvertuesit e të dhënave:-
 • lloji i oshilatorit:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EFM8BB31F32I-C-QFN32

EFM8BB31F32I-C-QFN32

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN

Në magazinë: 0

$1.14108

DSPIC33CK64MP502-E/2N

DSPIC33CK64MP502-E/2N

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28UQFN

Në magazinë: 707

$3.48000

MB90587CPF-G-116-BND

MB90587CPF-G-116-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

CY8C21223-24SXIT

CY8C21223-24SXIT

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$1.68245

CY8C3665AXI-198

CY8C3665AXI-198

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 1 521

$6.49000

MSP432P401RIZXHR

MSP432P401RIZXHR

Texas

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80NFBGA

Në magazinë: 596

$8.59000

HD6413238CP10V

HD6413238CP10V

Rochester Electronics

MCU, 8-BIT

Në magazinë: 93

$8.22000

PIC32MX110F016DT-V/TL

PIC32MX110F016DT-V/TL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 44VTLA

Në magazinë: 0

$2.44202

PIC32MX254F128B-V/SO

PIC32MX254F128B-V/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 557

$5.04000

MSP430FR5970IPMR

MSP430FR5970IPMR

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FRAM 64LQFP

Në magazinë: 0

$2.75184

Kategoria e produkteve

Top