PIC16LC710-04/SS

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC16LC710-04/SS

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC16LC710-04/SS PDF
hetim
 • seri:PIC® 16C
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:4MHz
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT
 • numri i i/o:13
 • madhësia e memories së programit:896B (512 x 14)
 • lloji i memories së programit:OTP
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:36 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.5V ~ 6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 4x8b
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-SSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MSP430F5509IRGZT

MSP430F5509IRGZT

Texas

IC MCU 16BIT 24KB FLASH 48VQFN

Në magazinë: 250

$4.68000

ATTINY25-20PU

ATTINY25-20PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP

Në magazinë: 2 463

$1.31000

MC908JL8MPE

MC908JL8MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP

Në magazinë: 1 300

$3.18000

SPC5634MF1MLU80

SPC5634MF1MLU80

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 0

$30.63500

UPD78F9222CS-CAC-A

UPD78F9222CS-CAC-A

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 4KB FLASH

Në magazinë: 145 898

$1.37000

C8051F830-GS

C8051F830-GS

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$1.71354

MSP430F67621AIPZR

MSP430F67621AIPZR

Texas

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$4.01856

PIC16F18456-E/SO

PIC16F18456-E/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$1.49601

CY8C4744AZI-S403

CY8C4744AZI-S403

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TQFP

Në magazinë: 0

$4.04964

PIC18LF26K40-I/SO

PIC18LF26K40-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 553

$1.61000

Kategoria e produkteve

Top