PIC24FJ64GC010-I/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC24FJ64GC010-I/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC24FJ64GC010-I/PT PDF
hetim
 • seri:PIC® XLP™ 24F
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, LCD, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:85
 • madhësia e memories së programit:64KB (22K x 24)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:8K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 50x12b, 2x16b; D/A 2x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-TQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-TQFP (12x12)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F113GLKNA#G5

R5F113GLKNA#G5

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 48HVQFN

Në magazinë: 0

$6.27920

PIC32MX450F256LT-I/PF

PIC32MX450F256LT-I/PF

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$5.85203

S6E2CC8J0AGV20000

S6E2CC8J0AGV20000

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 37

$15.33000

C8051F860-C-ISR

C8051F860-C-ISR

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$0.94500

SPC584C70E7QMC0X

SPC584C70E7QMC0X

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176ELQFP

Në magazinë: 0

$17.00124

MIMXRT1015CAF4A

MIMXRT1015CAF4A

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT EXT MEM 100LQFP

Në magazinë: 270

$7.33000

PIC16LF1828-I/SO

PIC16LF1828-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC

Në magazinë: 175

$1.74000

ATSAMC21J18A-MNT

ATSAMC21J18A-MNT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN

Në magazinë: 0

$3.08001

STM32L073VZI6

STM32L073VZI6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 192KB FLSH 100UFBGA

Në magazinë: 2 500

$6.75000

PIC16LC65A-04I/L

PIC16LC65A-04I/L

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

Në magazinë: 0

$12.92506

Kategoria e produkteve

Top