STM32F100RCT7B

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM32F100RCT7B

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM32F100RCT7B PDF
hetim
 • seri:STM32F1
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M3
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:24MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:DMA, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT
 • numri i i/o:51
 • madhësia e memories së programit:256KB (256K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:24K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x12b; D/A 2x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C8051F007-GQ

C8051F007-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 248

$13.74000

R5F100PJAFB#30

R5F100PJAFB#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 36

$4.75000

R5F51305ADFL#10

R5F51305ADFL#10

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LFQFP

Në magazinë: 0

$2.30460

MB90587CPF-G-116-BND

MB90587CPF-G-116-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1

SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1

Rochester Electronics

LEGACY 16-BIT XC2000 MICROCONTRO

Në magazinë: 2 000

$7.76000

PIC24FJ16GA004-I/ML

PIC24FJ16GA004-I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44QFN

Në magazinë: 267

$3.12000

UPD78F9222CS-CAC-A

UPD78F9222CS-CAC-A

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 4KB FLASH

Në magazinë: 145 898

$1.37000

PIC16F690-E/SS

PIC16F690-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP

Në magazinë: 2 783

$2.25000

S9S08RNA16W2MLF

S9S08RNA16W2MLF

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$3.82250

XMC4104F64F128BAXQMA1

XMC4104F64F128BAXQMA1

IR (Infineon Technologies)

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$3.82130

Kategoria e produkteve

Top