SPC5748CSK0AVKU2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPC5748CSK0AVKU2

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:MPC57xx
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:e200z2, e200z4
 • madhësia e bërthamës:32-Bit Dual-Core
 • shpejtësia:80MHz/160MHz
 • lidhjes:CANbus, Ethernet, I²C, LINbus, SAI, SPI, USB, USB OTG
 • pajisjet periferike:DMA, LVD, POR, WDT
 • numri i i/o:129
 • madhësia e memories së programit:6MB (6M x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:768K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 80x10b, 64x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:176-LQFP Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:176-LQFP (24x24)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ATMEGA325PA-AU

ATMEGA325PA-AU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 360

$4.63000

R5F51305ADFL#10

R5F51305ADFL#10

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LFQFP

Në magazinë: 0

$2.30460

SIM3C156-B-GM

SIM3C156-B-GM

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN

Në magazinë: 180

$10.65000

CY9BF415NPQC-G-JNE2

CY9BF415NPQC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 416KB FLASH 100PQFP

Në magazinë: 0

$14.31803

PIC12F629-I/SN

PIC12F629-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.12000

MSP430FR5735IDA

MSP430FR5735IDA

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FRAM 38TSSOP

Në magazinë: 280

$3.39000

MCF51JM128VQH

MCF51JM128VQH

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFP

Në magazinë: 0

$13.90000

SPC5643LK0MLQ8

SPC5643LK0MLQ8

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 295

$28.66000

MG87C196KD-16/R

MG87C196KD-16/R

Rochester Electronics

MG87C196KD-16/R

Në magazinë: 0

$992.00000

R5F100LHAFB#10

R5F100LHAFB#10

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 64LFQFP

Në magazinë: 0

$2.18770

Kategoria e produkteve

Top