DSPIC33EP128GS704T-I/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DSPIC33EP128GS704T-I/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
694
Fletët e të dhënave në internet
DSPIC33EP128GS704T-I/PT PDF
hetim
 • seri:dsPIC™ 33EP, Functional Safety (FuSa)
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:dsPIC
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:70 MIPs
 • lidhjes:I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, I²S, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:33
 • madhësia e memories së programit:128KB (43K x 24)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:8K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 17x12b; D/A 1x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:44-TQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:44-TQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC24HJ128GP202-I/MM

PIC24HJ128GP202-I/MM

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN

Në magazinë: 99

$5.67000

MB90548GPF-GS-516

MB90548GPF-GS-516

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

MSP430F1481IRTDR

MSP430F1481IRTDR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64VQFN

Në magazinë: 0

$5.20000

P87C52X2BN,112

P87C52X2BN,112

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, 80C51 CP

Në magazinë: 483

$6.75000

MC68332GCEH25

MC68332GCEH25

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP

Në magazinë: 1 034

$58.56000

CY8C3446AXI-099T

CY8C3446AXI-099T

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$6.33420

PIC32MZ2025DAL176-I/2J

PIC32MZ2025DAL176-I/2J

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 240

$16.42000

PIC32MX154F128D-V/PT

PIC32MX154F128D-V/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 640

$4.99000

STM32F091VCT7TR

STM32F091VCT7TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP

Në magazinë: 0

$3.76215

MCF5407CAI162

MCF5407CAI162

Rochester Electronics

RISC MPU, 32-BIT, 162MHZ, CMOS8

Në magazinë: 0

$52.70000

Kategoria e produkteve

Top