T4240NSE7TTB557

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

T4240NSE7TTB557

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
QORIQ, 64B POWER ARCH, 24X 1.8GH
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ics të specializuara
Seria
-
Instock
108
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:*
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji:-
  • aplikacionet:-
  • lloji i montimit:-
  • paketë / kuti:-
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
54C905J

54C905J

Rochester Electronics

54C905J

Në magazinë: 541

$51.60000

DS34T104GN+

DS34T104GN+

Maxim Integrated

IC TDM 484TEBGA

Në magazinë: 600

$78.63700

PH5830DLX

PH5830DLX

Rochester Electronics

PH5830 - N-CHANNEL TRENCHMOS LOG

Në magazinë: 1 450

$0.22000

TLV4946-2K

TLV4946-2K

Rochester Electronics

TLV4946 - HALL SWITCH

Në magazinë: 41 346

$0.20000

TACT83441PJ

TACT83441PJ

Rochester Electronics

TACT83441PJ

Në magazinë: 5 787

$6.59000

RC951F/R

RC951F/R

Rochester Electronics

RC951F/R

Në magazinë: 0

$88.75000

SZBZX84C3V0LT3

SZBZX84C3V0LT3

Rochester Electronics

ZENER DIODE, 3V, 0.25W, UNIDIREC

Në magazinë: 0

$0.02000

CDM62256

CDM62256

Rochester Electronics

CDM62256

Në magazinë: 0

$18.67000

MC2111F

MC2111F

Rochester Electronics

MC2111F

Në magazinë: 0

$21.80000

SN74AS32DB

SN74AS32DB

Rochester Electronics

GATE OR 4CH 2-INP 14-SSOP

Në magazinë: 21 520

$0.93000

Kategoria e produkteve

Top